Produkcia & management

Pre firemné, kongresové, kultúrne a spoločenské podujatia zabezpečíme produkciu umelcov tak aby naplnili vaše predstavy.

Kapely

Spolupracujeme s množstvom slovenských kapiel ale aj kapiel zo zahraničia pre Vaše podujatie zabezpečíme tú správnu aby stýlovo zodpovedala Vášmu typu podujatia. Nami zastupované kapely hrajú vlastnú tvorbu ako aj reprodukovanú hudbu vo vlastnom podaní. Spolupracujeme a podporujeme taktiež veľa mladých začínajúcich umelcov.

DJ

Spolupracujeme s množstvom DJ-ov zo Slovenska aj zo zahraničia pre Vaše podujatie zabezpečíme toho správneho aby stýlovo zodpovedal Vašej predstave. Naši DJ prehrávajú reprodukovanú hudbu aj vlastnú tvorbu.

Iný umelci

Zabezpečíme Vám akéhokoľvek umelca z nášho portofólia alebo aj umelca na voľnej nohe či už pôjde o herca, moderátora, tanečníka, standup komedistu, iného zabávača, promotéra, hostesky, modelky, alebo iného umelca. Spolupracujeme a podporujeme taktiež veľa mladých začínajúcich umelcov.

Management

Našim cieľom je poskytovať zákazníkom vlastné know-how, nové idey, kreatívny prístup a vysokú pridanú hodnotu. Naša činnosť sa odvíja od požiadaviek zákazníkov v súlade s medzinárodnými štandardami, najlepšími praktikami a skúsenosťami.

Management - kompletný servis vrátane time managementu, poradenstva týkajúce sa imidž-u, spracovanie profesionálnych fotografií, prezentácií...

Booking - kompletný servis ohľadom koncertnej činnosti (uzatváranie zmlúv koncertov, zmluvné ošetrenie...)

PR služby - kompletný marketing Vašej tvorby vrátane vypracovania Press kitov, stageplanov...

Hudobná produkcia - zabezpečenie štúdia, produkcia albumu, poradentstvo pri príprave a nahrávaní repertoáru

Produkcia - kompletné produkčné zabezpečenie koncertov a kompletnej produkcie VIP podujatí na kľúč (produkčné a technické zabezpečenie, výber priestorov, marketing podujatí, ubytovanie, doprava)

Nie len pre nami zastupovaných umelcov zabezpečujeme významné koncerty a turné tak isto ako aj vydávanie jednotlivých produktov duševnej tvorby.

Adresa

Event Engineering s.r.o.
Bancíkovej 1/A                    
Bratislava, SK-82103
Slovakia

IČO: 50 476 149
DIČ: 2120342136
IČ DPH: SK2120342136 

AI Website Builder